Overcast Clouds

9°C

Kołobrzeg

22 lutego 2024    |    Imieniny: Marta, Małgorzata, Piotr
22 lutego 2024    
    Imieniny: Marta, Małgorzata, Piotr

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Uniwersytet Trzeciego Wieku zaingurował rok akademicki

W uroczystości inauguracyjnej nowego roku akademickiego, członkowie Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Regionalnym Centrum Kultury spotkali się, aby uczcić ten wyjątkowy moment w życiu całej społeczności uniwersyteckiej. Warto podkreślić, że tegoroczna inauguracja ma wyjątkowe znaczenie, ponieważ Uniwersytet Trzeciego Wieku w Kołobrzegu obchodzi swoje trzynaste urodziny, a korzenie tej instytucji sięgają już pięćdziesięciu lat wstecz.

Obecnie na uczelni uczestniczy 211 słuchaczy, co dowodzi ogromnego zainteresowania, jakim cieszy się Uniwersytet Trzeciego Wieku wśród osób starszych. Warto dodać, że UTW oferuje dwie różne formy zajęć: podstawowe, które stanowią fundament edukacji, oraz fakultatywne, które pozwalają na poszerzanie zainteresowań i rozwijanie pasji.

Uniwersytet Trzeciego Wieku pełni niezwykle ważną rolę umożliwiając osobom starszym nawiązywanie kontaktów, integrowanie się ze środowiskiem oraz zdobywanie nowej wiedzy. Podczas uroczystości, Irena Frankiewicz podkreśliła, jak istotną rolę odgrywa ta instytucja w życiu mieszkańców Kołobrzegu.

Po oficjalnej inauguracji roku akademickiego uczestnicy mieli okazję uczestniczyć w fascynujących wykładach, które stanowiły integralną część tego wyjątkowego dnia. Wszyscy obecni mieli okazję czerpać inspirację z mądrości i wiedzy przekazywanej przez wykładowców.

 

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama