Overcast Clouds

9°C

Kołobrzeg

22 lutego 2024    |    Imieniny: Marta, Małgorzata, Piotr
22 lutego 2024    
    Imieniny: Marta, Małgorzata, Piotr

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Mamy Park Antoniego Szarmacha [foto/wideo]

W lipcu tego roku radni przyjęli uchwałę nadającą imię kołobrzeskiego społecznika Antoniego Szarmacha. Inicjatorem nadania jego imieniem parku na Jedności Narodowej była Fundacja Historia Kołobrzeg oraz wicestarosta kołobrzeski z radnymi Nowej Lewicy. Dziś w gronie przyjaciół, rodziny, znajomych i samorządowców odsłonięto pamiątkową tablicę. Podczas dzisiejszej uroczystości padło wiele ciepłych słów w kierunku pana Antoniego. Laudację odczytał Marek Pajdas. Wiele ciekawych rzeczy zgromadzeni mogli dowiedzieć się od córki pana Antoniego. To właśnie jemu zawdzięczamy  uhonorowanie najstarszych dębów w powiecie. To on wpadł na pomysł organizowania latem w kołobrzeskim porcie jachtowym, jednego z najbardziej szalonych konkursów, którym jest  jazda rowerem na desce po wodzie. To również on sprowadził i wdrożył  wyścigów smoczych łodzi po Parsęcie.

Całość relacji możecie zobaczyć na naszym materiale wideo.

 

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama