Overcast Clouds

10°C

Kołobrzeg

3 marca 2024    |    Imieniny: Kunegunda, Maryna, Tycjan
3 marca 2024    
    Imieniny: Kunegunda, Maryna, Tycjan

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Jest 10 milionów na stadion, modernizacja do poziomu I ligi

Dziś na murawie Stadionu im. Sebastiana Karpiniuka odbyła się konferencja prasowa, na której zaprezentowano decyzję, w ramach której ze środków rządowych znajdą się środki finansowe na kompleksową modernizację stadionu, na którym gra Kotwica Kołobrzeg. Inwestycja ta była planowana od pewnego czasu i wzbudzała duże emocję wśród mieszkańców. Największym problemem było jednak zewnętrzne finansowanie. Dziś otrzymaliśmy potwierdzenie, że środki finansowe będą.

10 mln zł kosztować będzie wykonanie systemu podgrzewanej murawy i nowej murawy na stadionie. Stadion zostanie przystosowany do transmisji telewizyjnych. Pojawi się nowe oświetlenie, a także zmienią się systemy bezpieczeństwa, wymagane obecnie na stadionach z licencją do gry w I lidze, do której mierzy Kotwica Kołobrzeg.

Z naszych informacji wynika, że na stadionie były obecne media rządowe. Nasza redakcja nie została zaproszona na to spotkanie. Warto tylko przypomnieć, że trwa kampania wyborcza, w ramach której pojawiła się informacja o kolejnych środkach finansowych dla Kołobrzegu.

reklama

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama