Overcast Clouds

10°C

Kołobrzeg

3 marca 2024    |    Imieniny: Kunegunda, Maryna, Tycjan
3 marca 2024    
    Imieniny: Kunegunda, Maryna, Tycjan

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Tak Kołobrzeg świętował Dzień Zwierząt [foto]

Niedziela w Kołobrzegu upłynęła pod znakiem zwierząt, a główne role grały psy i koty. Rano wolontariusze, którzy zjawili się w kołobrzeskim schronisku wyprowadzili aż 73 psy. W porannym biegu na orientację mogli wyruszyć ze swoimi psami wszyscy dołączyły też wyżej wymienione pieski ze schroniska. Meta była na Skwerze Pionierów gdzie przez kilka godzin nie zabrakło atrakcji dla wszystkich. Odbyły się również konkursy na psa rasowego i nierasowego. Podczas prezentacji pieski prezentowały się przed komisją i zgromadzoną publicznością, co niektóre pokazały swoje umiejętności.

Nie zabrakło stoisk gastronomicznych oraz wystawców, którzy prezentowali przeróżne akcesoria dla zwierzaków. Na scenie można było podziwiać występy artystyczne. Podczas całego eventu zbierano też datki do puszek na rzecz kołobrzeskiego schroniska.

Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii z imprezy.

Foto: własne/ Schronisko Reks/Dominik Wierzbicki

reklama

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama