Overcast Clouds

10°C

Kołobrzeg

3 marca 2024    |    Imieniny: Kunegunda, Maryna, Tycjan
3 marca 2024    
    Imieniny: Kunegunda, Maryna, Tycjan

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Jest porozumienie: Krzywoustego będzie przejezdna, ale jest problem [wideo]

Takiego zwrotu akcji chyba nikt się nie spodziewał, w poniedziałek rozpalono ogień, a w piątek pożar ugaszono. Po godzinie 15 odbyło się spotkanie z dziennikarzami na którym pojawili się wicemarszałek Tomasz Sobieraj i dyrektor  Zarządu Dróg Wojewódzkich Michał Żuber. . Po wrzawie w komentarzach zarówno mieszkańców jak i tych politycznych znaleziono rozwiązanie. Przebudowa drogi odbędzie się jak pierwotnie zakładano czyli do października przyszłego roku. Prace będą wykonywane także w sezonie letnim, co może skutkować korkami, ale to najważniejsze dla mieszkańców będzie i przejście dla pieszych i przejazd rowerowy i co najważniejsze przejazd samochodów. Jak mówiono na konferencji to władzom miasta miało zależeć na szybszym zakończeniu remontu.

Więcej w materiale wideo.

reklama

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama