Broken Clouds

4°C

Kołobrzeg

29 lutego 2024    |    Imieniny: Lutosław, Roman, Teofil
29 lutego 2024    
    Imieniny: Lutosław, Roman, Teofil

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Idziemy na rekord, wysoka frekwencja w Kołobrzegu

W komisjach wyborczych w Kołobrzegu od rana utrzymuje się wysoka frekwencja. Dane z godz. 17.00 wskazują, że w naszym mieście zagłosowało 60,77% uprawnionych do głosowania. Jeśli idzie o powiat kołobrzeski, najwyższa frekwencja została odnotowania w gminie Ustronie Morskie: 62,15%, a najniższa w gminie Rymań: 52,21%. Frekwencja w powiecie kołobrzeskim wyniosła na godz. 17.00 aż 59,23%. Natomiast najwyższa frekwencja w Kołobrzegu została odnotowana w komisji obwodowej nr 17 na Ogrodach, w filii Miejskiej Biblioteki Publicznej: 72,25%.

W lokalach wyborczych sytuacja jest opanowana. Komisje były przygotowane na wysoką frekwencję i generalnie głosowanie przebiega sprawnie i bez żadnych zakłóceń. Sąd lokale, zwłaszcza tam gdzie głosują turyści i kuracjusze, gdzie powstają kolejki i czas na oddanie głosu wynosi nawet 15 minut.

Głosowanie potrwa do godz. 21.00. Pamiętajmy, że do tego czasu obowiązuje cisza wyborcza.

reklama

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama