Overcast Clouds

10°C

Kołobrzeg

3 marca 2024    |    Imieniny: Kunegunda, Maryna, Tycjan
3 marca 2024    
    Imieniny: Kunegunda, Maryna, Tycjan

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Międzynarodowy Dzień Białej Laski

Stowarzyszenie Niewidomych i Słabowidzących w Kołobrzegu obchodziło Międzynarodowy Dzień Białej Laski. Z tej okazji, członkowie kołobrzeskiego Stowarzyszenia Niewidomych i Słabowidzących spotkali się w Restauracji Fregata, by wspólnie świętować ten wyjątkowy dzień. Spotkanie, w którym wzięli udział przedstawiciele władz miast i powiatu było także okazją do wspólnej integracji oraz przedstawienia bieżących potrzeb i problemów, z którymi na co dzień muszą mierzyć się osoby niewidome i słabowidzące.

Stowarzyszenie Niewidomych i Słabowidzących w Kołobrzegu funkcjonuje od 5 lat i zrzesza około 90 osób, mieszkańców naszego powiatu. Działa na rzecz osób starszych oraz dzieci i młodzieży, ponadto pomaga w dystrybucji sprzętu rehabilitacyjnego dla niewidomych i słabowidzących, organizuje spotkania integracyjne, wycieczki oraz rozmaite warsztaty dla osób niedowidzących.

reklama

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama