Overcast Clouds

10°C

Kołobrzeg

3 marca 2024    |    Imieniny: Kunegunda, Maryna, Tycjan
3 marca 2024    
    Imieniny: Kunegunda, Maryna, Tycjan

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Tak wygląda sytuacja na Krzywoustego [wideo]

Pisaliśmy niedawno o nowej organizacji ruchu na ulicy Krzywoustego, wskazując, że to, co przygotowano dla pieszych zakrawa o trzeci świat (przeczytaj). Zdanie podtrzymujemy i pytamy, gdzie jest poseł Czesław Hoc, który tak chętnie pokazywał się z kierownictwem Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad? Pytanie jest na czasie, o czym świadczy stanowisko Zarządu Dzielnicy Rzemieślnicza.

Zdjęcia z lotu ptaka pokazują, jak przebiega inwestycja, a także, jak zorganizowano ruch pieszych, bez żadnego oznaczenia, nie licząc żółtej linii i znaku drogowego. Całość prac ma kosztować 60 mln zł. Inwestycja ma zakończyć się wraz z 2023 rokiem.

Fot. Dominik Wierzbicki
reklama

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama