Overcast Clouds

10°C

Kołobrzeg

3 marca 2024    |    Imieniny: Kunegunda, Maryna, Tycjan
3 marca 2024    
    Imieniny: Kunegunda, Maryna, Tycjan

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Uruchomiły silnik, a tu coś miauczy - na pomoc Straż Miejska i Adam Molis

Dziś przed południem z parkingu przy ul. Solnej chciały wyjechać dwie kobiety. Okazało się jednak, że po uruchomieniu silnika w audi w samochodzie dało się słyszeć głośne miauczenie. Po zgaszeniu silnika miauczenie potwierdziło się. Pod maskę, gdy silnik był jeszcze ciepły, musiał wejść kot. Jednak po otwarciu maski, nigdzie nie było go widać. Panie zadzwoniły po Straż Miejską. Strażnicy próbowali pomóc, ale silnik był tak zabudowany, że nie było na to szans. Na miejsce przyjechał więc Adam Molis, uniósł auto na poduszce i od spodu namierzył malutkiego kotka, dla którego ciepła kryjówka mogła się skończyć nieprzyjemnie. Na szczęście, futrzak został uratowany!

reklama

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama