Overcast Clouds

10°C

Kołobrzeg

4 marca 2024    |    Imieniny: Łucja, Kazimierz, Eugeniusz
4 marca 2024    
    Imieniny: Łucja, Kazimierz, Eugeniusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Lewica o propozycjach budżetowych na 2024 rok

We wtorek odbyła się konferencja prasowa Nowej Lewicy z przedstawicielami radnych Lewicy w mieście i powiecie. Tematem spotkania z dziennikarzami był trwające procedury budżetowe w gminie miasto Kołobrzeg oraz w powiecie kołobrzeskim. Poruszano kwestie finansowania następujących tematów i projektów: Parking przy ul. Fredry, elektroniczny system Komunikacji Miejskiej, promenada w Dzielnicy Zachodniej, parking przy targowisku, remont alejek na cmentarzu, powrót do miasta dni morza, zagospodarowanie okolicy stawku w Parku Szarmacha, budowa Wydziału Komunikacji przy Gryfitów, przebudowa sieci dróg wiejskich, przebudowa ul. Starynowskiej, dojście na plażę przy ul. Fredry wraz ze ścieżką rowerową, rewitalizacja terenów zielonych przy DPS, multimedialna mapa turystyczna powiatu kołobrzeskiego, zwiększenie kwoty dofinansowania na in vitro, doposażenie domu dziecka w Gościnie, rondo na ul. Mazowieckiej i Artyleryjskiej, docieplenie DPS w Gościnie, kontynuacja programu mieszkania na wynajem, analiza rozbudowy żłobka i przedszkola, realizacja Kołobrzeskiego Centrum Wytchnieniowego, częściowe dofinansowanie półkolonii, wsparcie dla Komunikacji Miejskiej, port i strefa ekonomiczna jako klucz rozwoju miasta i powiatu.

reklama

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama