Overcast Clouds

10°C

Kołobrzeg

4 marca 2024    |    Imieniny: Łucja, Kazimierz, Eugeniusz
4 marca 2024    
    Imieniny: Łucja, Kazimierz, Eugeniusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Kierowcy jadą na pamięć, znaki sobie wiszą...

Ulica Świętego Wojciecha od popołudnia jest jednokierunkowa. Jak ktoś miał auto do remontu to śmiało mógł zaryzykować. Kierowcy dziś nagminnie i świadomie łamali przepisy. Przy kościele św. Wojciecha stała blokada pasa w kierunku 6 Dywizji Piechoty, był znak zakaz wjazdu (B-2). Kierowcy blokadę omijali i jechali pod prąd.  Po drodze mijali inne znaki zakazu, ale przecież pas był wolny, więc docierano do miejsca, gdzie były zaparkowane inne samochody i zaczęły się problemy. Podobnie robili ci, którzy wjechali ulicą jednokierunkową św. Wojciecha, a po powrocie z cmentarza chcieli jechać do miasta w kierunku 6 Dywizji Piechoty. Bądźcie uważni, patrzcie na znaki drogowe, nie jeździjcie na pamięć. Tu przeczytacie o zmianach w organizacji ruchu (zobacz).

reklama

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama