Few Clouds

5°C

Kołobrzeg

4 marca 2024    |    Imieniny: Łucja, Kazimierz, Eugeniusz
4 marca 2024    
    Imieniny: Łucja, Kazimierz, Eugeniusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Do 32 Finału WOŚP zostało jeszcze 79 dni

Przy Orkiestrowym Marianie odbyła się konferencja zapowiadająca 32 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się 28 stycznia 2024 roku. W tym roku Orkiestra gra dla dzieci i dorosłych pod hasłem "Płuca po pandemii". W Kołobrzegu powstał już sztab miejski WOŚP, a jego szefem został Maciej Mądrowski. - Jest tutaj bardzo dużo do zrobienia - mówi Mądrowski, przypominając, że wiele osób nadal cierpi po pandemii COVID'19 i dlatego uznano, że wymaga to wsparcia oddziałów pulmonologicznych w całej Polsce. Przy molo będą morsy, na Mariackiej będzie Basia i Przyjaciele. Orkiestra będzie pod ratuszem, będzie też grać przy latarni morskiej. - Mamy 225 puszek - mówi Maciej Mądrowski i dodaje, że rejestracja wolontariuszy rusza już w poniedziałek 13 listopada i będzie możliwa także internetowo.

Podczas spotkania, obok Mariana pojawił się dzieci z przedszkola w Gościnie. W Kołobrzegu, na spacerze śpiewały one niepodległościowe piosenki. Jak WOŚP, to wiadomo, była okazja do wspólnego zdjęcia.

reklama

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama