Overcast Clouds

3°C

Kołobrzeg

10 grudnia 2023    |    Imieniny: Julia, Judyta, Daniel
10 grudnia 2023    
    Imieniny: Julia, Judyta, Daniel

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Ktoś zapomniał, że to tymczasowy chodnik dla pieszych?

Powracamy do tematu tymczasowego chodnika przy Rondzie Patana. Docierają tam do nas skargi mieszkańców, że ten tymczasowy chodnik zamienił się w błoto po ostatnich deszczach. Sprawdziliśmy. Faktycznie, przejście pieszych nie należy tam do najłatwiejszych, a już przejazd rowerzystów czy hulajnogi jest niebezpieczny. Można się przewrócić. Mieszkańcy Janisk i Budzistowa pytają, czy oni są ludźmi drugiej kategorii, bo komuś zabrakło żużlu na 5 metrów podsypki. Co więcej, tymczasowe przejście dla pieszych na ul. Krzywoustego, oznaczone dwoma cienkimi żółtymi liniami jest bardzo niebezpieczne. Pojazdy tam się nie zatrzymują, bo kierowcy nie widzą znaków poziomych. Jak ktoś sam nie wejdzie na jezdnię, to może czekać i czekać... Inwestorem jest tu GDDKiA. Pytanie do władz miasta, nawet biorąc pod uwagę fakt konieczności wykonania ważnej inwestycji, a także to, że utrudnienia są tymczasowe, czy jednak kołobrzeżanie mogą się trudzić w mniej prymitywnych warunkach?


reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama