Overcast Clouds

3°C

Kołobrzeg

10 grudnia 2023    |    Imieniny: Julia, Judyta, Daniel
10 grudnia 2023    
    Imieniny: Julia, Judyta, Daniel

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Ścieżka rowerowa do Charzyna powstanie do maja 2024 r.

To bardzo dobra wiadomość dla rowerzystów. Mamy już ścieżkę rowerową do Rościęcina, która, jak już pisaliśmy, zostanie przedłużona do Kopydłówka (przeczytaj). Stamtąd nie ma problemu, żeby jechać do Ząbrowa. Teraz będzie jednak jeszcze lepsze udogodnienie w tamtejszej części powiatu, gdyż będzie można dogodnie dojechać do Charzyna na odcinku od osiedla "Vilpark" do centrum miejscowości. W środę, przedstawiciele Zarządu Powiatu Kołobrzeskiego podpisali umowę na budowę ciągu rowerowo-pieszego wzdłuż drogi powiatowej z Rościęcina do Charzyna o długości 1 km. Wartość inwestycji to ok. 1,5 mln zł, z czego dofinansowanie z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg wyniosło nieco ponad 1,1 mln zł. Ścieżka ma być gotowa w maju 2024 roku.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama