Clear Sky

18°C

Kołobrzeg

24 czerwca 2024    |    Imieniny: Danuta, Emilia, Jan
24 czerwca 2024    
    Imieniny: Danuta, Emilia, Jan

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

21-letni żołnierz zginął na strzelnicy, Drzonowo w żałobie

21-letni żołnierz 12 Brygady Zmechanizowanej, który, jak wynika z nieoficjalnych informacji, został postrzelony przez myśliwego, przebywając na strzelnicy garnizonowej w Szczecinie, jak się okazało, pochodził z Drzonowa. Do miejscowości w gminie Kołobrzeg przyjechali żołnierze oraz kapelan, aby przekazać tę tragiczną informację rodzinie. Drzonowo jest w żałobie.

Mieszkańcy, z którymi dziś rozmawiał nasz reporter, nie mogą sobie wyobrazić, jak mogło dojść do tak bezsensownej śmierci. Jak wspominają, chłopak był sportowcem. Chciał zostać żołnierzem i służyć ojczyźnie. Spełnił swoje plany, wszystko przerwała tragedia. Sprawę wyjaśnia prokuratura.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama