Few Clouds

5°C

Kołobrzeg

4 marca 2024    |    Imieniny: Łucja, Kazimierz, Eugeniusz
4 marca 2024    
    Imieniny: Łucja, Kazimierz, Eugeniusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

"No i spadł"  - jedni się cieszą bardziej inni mniej

Jedno się cieszą inni wyklinają pod nosem. Ale takie są prawa natury. Od 9 pada w Kołobrzegu i regionie śnieg. Padać ma dziś i w nocy z wtorku na środę. W nocy temperatura w regionie spadła do - 6/7 stopni.  Pod warsztatami zajmującymi się wymianą opon spotkaliśmy dziś pana Marka, który gdy wychodził zapalić westchnął głośno "no i spadł". Są tacy, którzy z wymianą opon zwlekali, inni muszą uzbroić się w cierpliwość, średni czas oczekiwania to około tygodnia.

Dzieci będą dziś szaleć - bo w końcu będzie można wyciągnąć sanki z piwnicy, albo wybiec z domu z piosenką z "Krainy lodu" na ustach "Ulepimy dziś bałwana". Dorośli są mniej zachwyceni - trzeba będzie wcześniej wyjść z domu, żeby odśnieżyć zasypane auto lub wjazd do garażu.

Na ulicach biało, służby są w gotowości, a policja odnotowała kilka kolizji. Zachowajcie dziś ostrożność na drodze.

 

reklama

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama