Few Clouds

5°C

Kołobrzeg

4 marca 2024    |    Imieniny: Łucja, Kazimierz, Eugeniusz
4 marca 2024    
    Imieniny: Łucja, Kazimierz, Eugeniusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Woźniak ogłasza start w wyborach i zmienia nazwę klubu

Na specjalnie zwołanej konferencji prasowej chwilę przed sesją Rady Miasta Karolina Woźniak poinformowała, że radni Klubu Niezależnych postanowili przystąpić do dużej ogólnopolskiej Koalicji Samorządowej "OK Samorząd",  w związku z tym powołany został dziś w radzie nowy klub Koalicji Samorządowej, misją jest działanie ponad podziałami, wspieranie lokalnej społeczności. - Koalicja będzie liczącym się podmiotem na terenie województwa zachodniopomorskiego, bez kolacji nie zafunkcjonuje większość w Sejmiku Województwa Samorządowego. Chciałbym też poinformować, że zamierzam wystartować w najbliższych wyborach prezydenckich w Kołobrzegu z list Koalicji Samorządowej. To będzie ciekawa kampania, bo przyjdzie mi zmierzyć się z obecnie urzędującym prezydentem. - powiedział Jacek Woźniak. Rozmawiamy i będziemy rozmawiać ze wszystkimi, przed wyborami oraz po wyborach - dodał Woźniak.

Na konferencji poinformowano, że koalicja zamierza wystawić kandydatów na szczeblach wyborów samorządowych, to jest i rada miasta, powiat i sejmik. Jak dodał Woźniak, to będzie zupełnie inna kampania, ale bez wieców wyborczych, wybory są na wiosnę, więc będzie starał się spotykać na wielu debatach.

Więcej w materiale wideo.

reklama

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama