Few Clouds

5°C

Kołobrzeg

4 marca 2024    |    Imieniny: Łucja, Kazimierz, Eugeniusz
4 marca 2024    
    Imieniny: Łucja, Kazimierz, Eugeniusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Piłkarze wzięli sprawy w swoje ręce

Wczoraj pisaliśmy o problemach z murawą boiska na Śliwińskiego, które zostało zasypane przez śnieg. (przeczytaj) Dziś piłkarska Kotwica pokazała, że chce aby mecz odbył się tak jak zaplanowano czyli 3 grudnia. Na boisku zastaliśmy piłkarzy, którzy przy użyciu łopat do śniegu rozpoczęli proces odśnieżania boiska. Śnieg pakowany jest na taczki i wywożony poza obszar gry. Piłkarze zachęcają kibiców do pomocy. Przy tak zorganizowanej akcji rozegranie meczu może się udać.

Jak powiedział w rozmowie z naszą redakcją dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Jacek Banasiak :  Chętnie przyłączymy się do tej akcji, pospolite ruszenie, które zainicjował klub jest pozytywne i jeśli kibice będą chcieli pomóc to zakupimy dodatkowe łopaty i oddelegujemy pracowników. Gdyby to się wszystko udało to odnowimy linie boiska. Chociaż sprawdzamy prognozy pogody i w niedzielę znów ma padać śnieg. Ciężkim sprzętem nie możemy na boisko wjechać.
 

reklama

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama