Few Clouds

5°C

Kołobrzeg

4 marca 2024    |    Imieniny: Łucja, Kazimierz, Eugeniusz
4 marca 2024    
    Imieniny: Łucja, Kazimierz, Eugeniusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Kotwica walczy ze śniegiem, na mecz wstęp bezpłatny

Od rana klub, kibice i ochotnicy usuwali kolejne tony mokrego śniegu, które napadały w ciągu ostatnich godzin (przeczytaj). Kotwica Kołobrzeg nie chce się poddać i nie zamierza odwoływać meczu, który ma odbyć się dziś o godz. 17.30 na Stadionie im. Sebastiana Karpiniuka. W sobotę, wiele spotkań w Polsce albo zostało przełożonych, albo przerwanych, jak w Gliwicach. Dziś, w Kołobrzegu, w godzinach popołudniowych ma nie padać, a temperatura oscylować wokół 1 stopnia. W czasie meczu ma być 0 stopni.

Prezes Adam Dzik chcąc zrealizować plan rozgrywek, a dziś gramy z Lechem II Poznań, nie da zasypać prowadzenia Kotwicy w tabeli II ligi białym "puszkiem". Prawda jest jednak taka, że jest lekka odwilż, a śnieg waży tony, a nawet dziesiątki ton. I to przed chwilą dziesiątki fanów piłki nożnej usuwały z murawy. Nie można tego zrobić ciężkim sprzętem, gdyż uszkodzi on boisko. W ruch poszły więc plastikowe łopaty. Niektórzy to krytykują i pytają "po co". Na naszym Facebooku wyjaśnił to trener Maciej Wachowski: "Z czysto sportowego punktu widzenia to się nie dziwię, że chcą zagrać. Mają dobrą serię meczów i są w przysłowiowym gazie. Każdy kto zna się na piłce wie, że powinni zagrać jeszcze ten jeden mecz. W przypadku zwycięstwa kolejne punkty do ligowej tabeli i jeden mecz mniej na wiosnę. Tym bardziej KKS ma gorszy moment, a klub Kotwica Kołobrzeg (zarząd, sztab trenerski z zawodnikami) chce to wykorzystać. Oczywista sprawa. Rezerwy zespołów ekstraklasowych najczęściej mają lepszą wiosnę i są często wspomagane zawodnikami z I zespołu przed ewentualnym spadkiem. Runda rewanżowa rządzi się swoimi prawami, a zespoły mogą mieć różne problemy".


reklama

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama