Few Clouds

8°C

Kołobrzeg

25 lutego 2024    |    Imieniny: Wiktor, Cezary, Zygfryd
25 lutego 2024    
    Imieniny: Wiktor, Cezary, Zygfryd

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Słowaczka twierdzi, że to nie samobójstwo. Co wydarzyło się w sanatorium?

Powracamy do sprawy sprzed miesiąca, informowaliśmy was wtedy o tragedii, która rozegrała się w sanatorium. Z 3 piętra wypadły dwie osoby, 21 letni Czech oraz 23 letnia Słowaczka. Oboje trafili do kołobrzeskiego szpitala, młody chłopak po dwóch dniach zmarł, a kobieta po kilku operacjach nadal przebywa w kołobrzeskiej placówce. Jej stan polepszył się na tyle, że mogła zostać już przesłuchana przez prokuratora. Kobieta odrzuca stwierdzenia o samobójstwie. Taką tezę odrzucił już miesiąc temu prokurator Ryszard Gąsiorowski. Jak mówiła kobieta, nie pamięta ona momentu wypadku, nie pamięta jak trafiła do naszego miasta oraz do miejsca w którym nocowała. Obecnie jest świadoma tego gdzie się znajduje. Być może problem z pamięcią spowodowany jest urazami, których doznała podczas upadku. Kobieta zeznała, że przyjechała z chłopakiem do Polski, bo mieli zamiar podjąć się tutaj pracy. 

Śledztwo wciąż trwa w kierunku tragicznego wypadku, ponieważ na obecnym etapie nie ma żadnych dowodów wskazujących na to, że ktokolwiek zamierzał pozbawić życia oboje lub że sytuacja była próbą samobójczą. Para nie pozostawiła żadnego pożegnalnego listu, a także nie ma żadnych ustaleń potwierdzających obecność kogoś w ich pokoju, czy też czy doszło do kłótni, szamotaniny, czy zostali wypchnięci.

Przypomnijmy : 31 października około godziny 9 rano wypadli z balkonu. Zobaczył to jeden z pracowników sanatorium. Natychmiast wezwał pogotowie i policję. Oboje trafili do kołobrzeskiego szpitala.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama