Few Clouds

8°C

Kołobrzeg

25 lutego 2024    |    Imieniny: Wiktor, Cezary, Zygfryd
25 lutego 2024    
    Imieniny: Wiktor, Cezary, Zygfryd

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Po raz drugi przeczesywano rzekę w poszukiwaniu zaginionego

Po raz drugi ratownicy z Brzegowej Stacji Ratownictwa prowadzili działania na rzece Parsęcie w związku z poszukiwaniem zaginionego Sebastiana Jakubczaka. Przypomnijmy : 24-latek ostatni raz był widziany w nocy z 10 na 11 listopada około godziny 2 w nocy przy ul. Dworcowej, gdzie wychodził z klubu "Underground". Poszukiwania wznowiono ponownie, ze względu na ostatnie logowania jego telefonu w tym miejscu. Jak udało nam się ustalić niczego ani nikogo nie znaleziono.

Rysopis zaginionego: około 194 cm wzrostu, włosy krótkie, znaki szczególne: na twarzy widoczne bielactwo. Ubiór: spodnie ciemne typu jeans; buty sportowe koloru biało-czarnego; ciemny golf; kurtka koloru granatowego, pikowana, długa.
 

 

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama