Few Clouds

5°C

Kołobrzeg

4 marca 2024    |    Imieniny: Łucja, Kazimierz, Eugeniusz
4 marca 2024    
    Imieniny: Łucja, Kazimierz, Eugeniusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Zmiany w autobusach, od nowego roku nie kupisz biletu u kierowcy

Komunikacja Miejska poinformowała, że od 1 stycznia wprowadza zmiany w zakresie zakupu biletów. Jak czytamy w komunikacie spółki : Obserwując wyraźną tendencję spadku sprzedaży biletów jednorazowych na rzecz płatności mobilnych, z dniem 01.01.2024 r. Spółka nie będzie prowadziła sprzedaży biletów przez kierowców naszych autobusów. Zmiana ta na pewno pozytywnie wpłynie na punktualność naszych pojazdów. Poza obecnymi możliwościami zakupu biletów (bilet elektroniczny, aplikacje mobilne, płatność karta w kasownikach, sprzedaż stacjonarna biletów jednorazowych),
dogrywamy szczegóły dotyczące uruchomienia płatności za pomocą aplikacji bankowych, a także kodów QR.

Spółka przypomina też o możliwości wyrobienia  biletu elektronicznego w punktach obsługi klienta przy ul. Grochowskiej i Jagiellońskiej albo zainstalowania w swoich telefonach aplikacji mobilnej (skycash, goPay).

reklama

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama