Light rain

3°C

Kołobrzeg

16 kwietnia 2024    |    Imieniny: Julia, Erwina, Benedykt
16 kwietnia 2024    
    Imieniny: Julia, Erwina, Benedykt

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Motopaczka po raz 14. Klub Voyager obdarował prezentami

To już 14 raz kiedy to  Klub Motocyklowy VOYAGER FG zorganizował akcję MOTO PACZKA. Tegoroczna akcja skierowana była do rodzin z dziećmi. Jak co roku wyjazd do rodzin rozpoczął się pod kołobrzeskim  ratuszem. Tam motocyklowi mikołaje rozdawali najmłodszym słodkie prezenty, a swoją słodką cegiełkę do akcji dołączyła prezydent miasta Anna Mieczkowską.

W tym roku Motopaczka wyjechała do gminy Dygowo. Obdarowanych zostało 7 rodzin. Jak mówili klubowicze : Co roku we własnym zakresie zorganizowaliśmy środki na zakup prezentów. Każda rodzina otrzyma również paczkę, która zawiera artykuły chemii gospodarczej, żywność pakowaną, słodycze. Spotkania z rodzinami dostarczają dużo satysfakcji nam jako organizatorom wydarzenia jak również sponsorom, którzy ofiarując przedmioty do przekazania niejednokrotnie towarzyszą nam na motocyklach podczas dostarczania prezentów.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama