Overcast Clouds

13°C

Kołobrzeg

16 kwietnia 2024    |    Imieniny: Julia, Erwina, Benedykt
16 kwietnia 2024    
    Imieniny: Julia, Erwina, Benedykt

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Pawelczak przeprosił Jaczyńskiego

Niedawno pisaliśmy o uniewinnieniu prezesa Komunikacji Miejskiej w Kołobrzegu od zarzutu naruszania prawa pracy, złożonego przez Państwową Inspekcję Pracy (przeczytaj). W poniedziałek, przed Sądem Okręgowym w Koszalinie miała rozpocząć się rozprawa z powództwa prezesa Michała Jaczyńskiego o naruszenie dóbr osobistych przez szefa związku zawodowego "Alternatywa". Jaczyński zgodził się na możliwość ugody. Zgodę wyraził także pozwany przewodniczący - Dariusz Pawelczak. To on zgodził się przeprosić Jaczyńskiego na swoim profilu w mediach społecznościowych. Czytamy na nim tak: "W dniu 11.12.2023 r. przy sprawie I C 873/22 z powództwa Michała Jaczynskiego przeciwko Dariuszowi Pawelczak o ochronę dóbr osobistych, została zawarta ugoda o następującej treści: Ja, Dariusz Pawelczak przepraszam Pana Michała Jaczyńskiego za wpis na portalu facebook z dnia 1.10.2022 r., zarzucający Panu Michałowi Jaczyńskiemu stosowanie mobbingu, kolesiostwa i nepotyzmu w Komunikacji Miejskiej w Kołobrzegu Sp. z o.o. Wyrażam ubolewanie, że mój wpis naruszył dobra osobiste Pana Michała Jaczyńskiego".

Te kwestie mają ważne znaczenie w trwającym procesie o przywrócenie Pawelczaka do pracy. Sprawę bada Sąd Pracy w Kołobrzegu. Kolejne posiedzenie w trwającym procesie jeszcze przed świętami.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama