Light rain

3°C

Kołobrzeg

16 kwietnia 2024    |    Imieniny: Julia, Erwina, Benedykt
16 kwietnia 2024    
    Imieniny: Julia, Erwina, Benedykt

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Cena magii świąt: Ile kosztuje wizyta Mikołaja w domu?

W okresie przedświątecznym wiele rodzin zastanawia się, ile będzie kosztować magiczne spotkanie z Mikołajem w domu. Okazuje się, że cena tego wyjątkowego doświadczenia zależy od kilku istotnych czynników. Najbardziej popularne terminy na zaproszenie Mikołaja do domu to 6 grudnia i 24 grudnia. Jednak to właśnie w tych dniach cena wynajęcia Mikołaja sięga najwyższych pułapów. Koszt wizyty w przeddzień Mikołajek oraz samego Wigilijnego wieczoru wynosi od 200 do nawet 350 zł. To niemały wydatek, ale dla wielu rodzin wartościowy, by zafundować swoim pociechom niezapomniane chwile.

Poza tymi dwoma popularnymi dniami istnieje opcja szybkiej wizyty Mikołaja, trwającej zazwyczaj około 5 minut. W takim przypadku, najczęściej spotkanie odbywa się przy drzwiach domu. Cena za tę krótką, ale magiczną wizytę wynosi średnio 100 zł. Warto zaznaczyć, że tego typu usługi oferowane są przede wszystkim przez osoby prywatne takich ofert udało nam się znaleźć aż 3 w Kołobrzegu. Chociaż nie było to łatwe. Więcej mikołajów znajdziemy w Koszalinie.

Niezależnie od terminu, standardowy czas trwania wizyty Mikołaja w domu wynosi około 20 minut. Cena, która najczęściej pojawia się w ofertach, to kwota około 200 zł. W trakcie tego czasu Mikołaj nie tylko rozdaje prezenty, ale także rozmawia z dziećmi, odpowiada na ich pytania, opowiada o reniferach i magicznej Laponii. Dodatkowo, Święty Mikołaj wysłuchuje przygotowanych przez najmłodszych wierszyków i piosenek, co sprawia, że spotkanie staje się nie tylko zabawą, ale także edukacyjnym doświadczeniem.

Warto zaznaczyć, że czas trwania wizyty może być uzależniony od liczby dzieci oraz ich chęci do współpracy. Rodzice, decydując się na taką formę spotkania z Mikołajem, powinni mieć na uwadze nie tylko aspekt finansowy, ale również przekaz, jaki chcą przekazać swoim dzieciom – magię i radość świąt.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama