Clear Sky

15°C

Kołobrzeg

25 maja 2024    |    Imieniny: Grzegorz, Urban, Magda
25 maja 2024    
    Imieniny: Grzegorz, Urban, Magda

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Dąbkowski ma miejsce w nowym klubie: Koalicja Samorządowa

Odkąd Artur Dąbkowski przestał być wiceprzewodniczącym Rady Miasta Kołobrzeg i stracił zaufanie Kołobrzeskich Razem, był radnym niezależnym, bo nikt nie chciał przyjąć go do swojego grona. Było tak ze względu na aferę obyczajową o polityczną w spółce Uzdrowisko Kołobrzeg SA. Przed świętami sytuacja się zmieniła i jest klub, który Dąbkowskiego przygarnął, choć jak twierdzi Jacek Woźniak, szef klubu "Koalicja Samorządowa", tak to nie wyglądało.

Co więc stało za przyjęciem nowego członka od klubu? - Dwa argumenty. Nasz klub ma formułę otwartą i zaprosiliśmy do niego każdego, kto będzie chciał pracować jak my, czyli, współpracy ponad podziałami z wszystkimi, w oderwaniu od partyjności, zachowaniem wolności światopoglądowej i bez dyscypliny w głosowaniu. Po drugie, na przełomie kadencji będą ważyły się losy Dzielnicy Podczele. Przyda się w naszym klubie radny z Podczela, który jest członkiem zarządu dzielnicy i szefem lokalnego stowarzyszenia - mówi Woźniak.

W klubie, oprócz Jacka Woźniaka i Artura Dąbkowskiego, jest jeszcze Karolina Szarłata-Woźniak i Krzysztof Plewko.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama