Clear Sky

16°C

Kołobrzeg

20 czerwca 2024    |    Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafał
20 czerwca 2024    
    Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafał

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

17 radnych za "in vitro", 1 przeciw, 1 się wstrzymał [wideo]

Ponieważ na razie nie wiadomo, jak będzie ostatecznie wyglądało rządowe wsparcie dla procedury "in vitro", uchwalona przez parlament i podpisana przez prezydenta ustawa czeka na wdrożenie w życie. Samorządowcy na to nie czekają i jak wskazywała Anna Mieczkowska, kolejny raz przygotowany został projekt uchwały w tym zakresie. Miejski program leczenia niepłodności ma obowiązywać do czerwca, bo od czerwca 2024 roku działania medyczne ma refundować NFZ. Kołobrzeski program ma być dedykowany dla 9-15 par. Ostatecznie, projekt poparło 17 radnych, 1 osoba była przeciw, a 1 radny się wstrzymał.

Warto przypomnieć, że po raz pierwszy sprawa wsparcia leczenia kołobrzeskich par pojawiła się w 2020 roku. Wówczas, projekt uchwały wywołał gigantyczne kontrowersje (zobacz).reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama