Clear Sky

15°C

Kołobrzeg

25 maja 2024    |    Imieniny: Grzegorz, Urban, Magda
25 maja 2024    
    Imieniny: Grzegorz, Urban, Magda

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Uszkodzona rogatka na Jasnej, zakorkowana Sienkiewicza

W nocy doszło do uszkodzenia jednej rogatki na przejeździe kolejowym na ulicy Jasnej obok stacji benzynowej. Uszkodzone elementy pracownicy PKP przenieśli na bezpieczną odległość. Sygnalizacja została tam wyłączona i ustawione zostały znaki STOP. To spowodowało gigantyczne korki, gdyż z dzielnicy zachodniej można obecnie wyjechać tylko dwoma wyjazdami, Bałtycką z przepustem na sygnalizacji po około 8 aut i ulicą Sienkiewicza i dalej w Jasną. Byli też tacy, którzy znaleźli skrót przez remontowany odcinek Jedności Narodowej przy Biedronce, a wszystko przez to, że wiatr powalił płot odgradzający jezdnię.

Do czasu naprawienia usterki zachowajcie ostrożność i przygotujcie sobie kilkanaście minut więcej w zapasie.

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama