Clear Sky

15°C

Kołobrzeg

25 maja 2024    |    Imieniny: Grzegorz, Urban, Magda
25 maja 2024    
    Imieniny: Grzegorz, Urban, Magda

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Pociąg do Kołobrzegu utknął na szlaku, będą opóźnienia

Nasi czytelnicy, którzy są w pociągu relacji Łódź Fabryczna - Kołobrzeg "Pobrzeże", poinformowali nas o zerwaniu trakcji przez lokomotywę ("Portal Pasażera" pisze o drzewie, które spadło na trakcję). Skład zatrzymał się 2 minuty przez stacją Karwice i nie udało się już nic zrobić. W tej chwili na miejsce powinny już docierać służby kolejowe celem naprawy trakcji i dalszego poprowadzenia pociągu. Ponieważ do awarii doszło ok. 26 kilometrów od Koszalina na linii jednotorowej 202, problem mają wszystko pociągi zmierzające z i do Koszalina, ale też bezpośrednio do Kołobrzegu.

"Portal Pasażera" pokazuje, że "Pobrzeże" powinno wjechać do Kołobrzegu o godz. 17.51 i obecnie ma opóźnienie. Na razie nie mamy komunikatu o dalszych utrudnieniach i jak będą kursowały pociągi dalekobieżne z i do Kołobrzegu. Słuchajcie komunikatów stacyjnych, sprawdzajcie "Portal Pasażera".reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama