Few Clouds

16°C

Kołobrzeg

30 maja 2024    |    Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand
30 maja 2024    
    Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Kolejna awaria na kolei, ale udało się szybko opanować sytuację

Otrzymaliśmy informację, że pomiędzy Karwicami a Wiekowem na linii nr 202 utknął pociąg IC "Parsęta" relacji Łódź Fabryczna - Kołobrzeg. W piątek na tym odcinku miała miejsce podobna sytuacja, tylko na sieć trakcyjną spadło drzewo, a na to zdarzenie najechał pociąg "Pobrzeże" (przeczytaj). Dziś lokomotywa prowadząca skład złamała pantograf, w wyniku czego pociąg utknął na szlaku.

Nasz reporter odwiedził stację Kołobrzeg, ale we wnętrzu dworca nie działają ekrany z rozkładem jazdy, o których niedawno pisaliśmy. Podróżni nie są więc informowani o opóźnieniach pociągu.

Jak wynika z naszych ustaleń, na miejsce zdarzenia wysłano pociąg sieciowy ze Sławna, który zajął się usuwaniem awarii i dość szybko udało mu się opanować sytuację. "Portal Pasażera" informuje, że obecnie z interesujących kołobrzeżan pociągów, opóźnienie ma jedynie IC "Parsęta", wynoszące 113 minut. O wiele większe opóźnienia mają pociągi np. między Słupskiem a Szczecinem Głównym.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama