Few Clouds

16°C

Kołobrzeg

30 maja 2024    |    Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand
30 maja 2024    
    Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Biedni, starsi, samotni, dla nich też rodzi się Bóg [foto, wideo]

To już kolejny raz, gdy w Kołobrzegu dzięki Fundacji "Wolne Miejsce" i grupą wolontariuszy, udało się zorganizować Wigilię dla Samotnych w Hali Milenium. To niby tylko wieczorne spotkanie przy stole, a dla tak niewielu znaczy tak wiele. Są biedni - też, starsi - tych nie brakuje, ale przede wszystkim są lub czyją się samotni.

Dziś, tradycyjnie, odczytano dobą nowinę, podzielono się opłatkiem. Było także śpiewanie kolęd. Nade wszystko, była piękna, świąteczna atmosfera. Życzenia mieszkańcom złożyła w imieniu samorządowców prezydent Anna Mieczkowska, a błogosławił biskup Zbigniew Zieliński, ordynariusz koszalińsko-kołobrzeski.


reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama