Few Clouds

16°C

Kołobrzeg

30 maja 2024    |    Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand
30 maja 2024    
    Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Rogatki na Jasnej znów uszkodzone, wprowadzono ograniczenia

Przedwczorajsza interwencja pracowników odpowiedzialnych za utrzymanie rogatek okazała się efektywna, jednak natura nieugięta, a tym razem to wiatr zadał kolejny cios. Dwóm rogatkom na przejeździe kolejowym na Jasnej nie udało się uniknąć uszkodzeń. Policja powiadomiła dyżurnego ruchu, który natychmiast przekazał informację odpowiedniemu działowi. Po zaledwie godzinie od zgłoszenia, na miejscu pojawiła się ekipa naprawcza, a na przejeździe zamontowano znak STOP, mający zapewnić bezpieczeństwo użytkownikom drogi.

Niewątpliwie, w obliczu  świąt, naprawa uszkodzeń zajmie trochę czasu. Apelujemy  o zachowanie szczególnej ostrożności, zwłaszcza na przejeździe kolejowym i zwracanie uwagi na znaki.

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama