Few Clouds

16°C

Kołobrzeg

30 maja 2024    |    Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand
30 maja 2024    
    Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Pierwszy dzień świąt nad morzem, tłumy jak w lecie [foto]

Pierwszy dzień świąt tradycyjnie jest dobrą okazją na spacer. Plaża staje się miejscem wręcz ekstremalnym, jednak nie brakuje entuzjastów, którzy cieszą się wyjątkowymi warunkami. Pomimo wietrznej aury, niebo jest bezchmurne. Parkingi są obładowane pojazdami, a lokale gastronomiczne cieszą się dużym zainteresowaniem, serwując gorące posiłki i napoje, króluje kawa, herbata oraz grzaniec.  Również deptak tętni życiem, choć w obliczu silnego wiatru, plaża przyciąga niemałą liczbę odważnych osób. Zdecydowanie warto jednak przygotować się na chłód – czapka, szal i rękawice są tu niemal niezbędne.

Choć trudno oprzeć się sile wiatru, to dziś morze prezentuje się wyjątkowo pięknie, falując w sposób godny podziwu. Na główce kołobrzeskiego molo obserwujemy zróżnicowane sceny – niektórzy rozkoszują się gorącą herbatą w kawiarni, inni nie mogą się oprzeć pokusie uwiecznienia na zdjęciach i filmach potężnych fal łamiących się o molo.

Niewątpliwie, jednym z wyzwań dla odwiedzających jest wspinaczka na deptak, zwłaszcza że ostatnie sztormy ukształtowały go na prawdziwą przeszkodę, osiągającą niemal kilkadziesiąt centymetrów.

Zobaczcie naszą fotogalerię z plaży.

 

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama