Few Clouds

16°C

Kołobrzeg

30 maja 2024    |    Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand
30 maja 2024    
    Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Bóle brzucha, zasłabnięcia, udary - pracowite święta ratowników

Od godziny 19 w Wigilię do końca drugiego dnia Świąt Bożego Narodzenia  zespoły ratownictwa medycznego na terenie całego województwa udzieliły pomocy blisko 1150 razy. Najczęściej powtarzającymi się powodami wezwań pogotowia były upadki, bójki i urazy, do których często dochodziło pod wpływem alkoholu. Wielokrotnie ratownicy udzielali także pomocy w przypadku zasłabnięć, bólów brzucha, problemów kardiologicznych i duszności.

Najwięcej pracy miały zespoły w Szczecinie – tu odnotowano ponad 280 wezwań. Zespoły z Kołobrzegu i Rymania były wzywane 66 razy. Wezwania dotyczyły m.in. problemów kardiologicznych, zasłabnięć, duszności, nadciśnienia i podejrzenia udaru. 26 grudnia nad ranem ratownicy otrzymali wezwanie na ul. Koszalińską dotyczące 44-letniego mężczyzny, który miał zostać pobity. Pacjent doznał urazu nosa, ale finalnie nie wyraził zgody na przewiezienie do szpitala.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama