Few Clouds

12°C

Kołobrzeg

13 czerwca 2024    |    Imieniny: Antoni, Lucjan, Gracja
13 czerwca 2024    
    Imieniny: Antoni, Lucjan, Gracja

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Aleksander - pierwszy mieszkaniec powiatu urodzony w 2024 roku

Dopiero 2 stycznia o 1:45 w Regionalnym Szpitalu w Kołobrzegu przyszedł na świat Aleksander, pierwszy noworodek w powiecie kołobrzeskim w tym roku. Malec przy narodzinach prezentował wspaniałą wagę 3,200 kg oraz mierzył 53 cm. Stan zdrowia niemowlęcia został oceniony na pełne 10 punktów w skali Apgar. Zarówno mama, Barbara, jak i maluszek czują się doskonale. Małego Aleksandra i jego radosną mamę odwiedził starosta kołobrzeski, Tomasz Tamborski. Wraz z gratulacjami przyniósł on także prezent oraz wyprawkę dla maluszka i jego matki. Starosta życzył rodzicom Barbarze i Jarosławowi dużo cierpliwości, wyrozumiałości, zdrowia i spełnienia w życiu rodzinnym. 

Chłopczyk wraz z rodzicami są mieszkańcami Charzyna.

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama