Overcast Clouds

13°C

Kołobrzeg

16 kwietnia 2024    |    Imieniny: Julia, Erwina, Benedykt
16 kwietnia 2024    
    Imieniny: Julia, Erwina, Benedykt

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Pierwszy parking z boiskiem do siatkówki plażowej na ukończeniu

Po koniec września informowaliśmy was o podpisaniu umowy w starostwie na remont boiska przy hali OPP na Mazowieckiej. Co się tam zmienia? Oprócz wybudowania 56 miejsc parkingowych zostaną również wybudowane dwa boiska do do piłki plażowej. Stanowiska postojowe i dwa boiska zostaną wyposażone w oświetlenie oraz odwodnienie w postaci kanalizacji deszczowej. Aby piłki za daleko nie wypadały zamontowane zostanę piłkochwyty na wysokości 6 metrów z trzech stron boiska. 

Jak udało nam się dowiedzieć prace przebiegają bez zakłóceń. Termin ich zakończenia przewidziany jest na koniec stycznia tego roku. Na zakończenie ułożone zostaną trawniki dywanowe oraz zlecona zostanie obsługa geodezyjna z wykonaniem mapy powykonawczej.

 

 

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama