Light rain

3°C

Kołobrzeg

16 kwietnia 2024    |    Imieniny: Julia, Erwina, Benedykt
16 kwietnia 2024    
    Imieniny: Julia, Erwina, Benedykt

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Kiedy będzie gotowa ścieżka wzdłuż Grzybowskiej ?

Powiat Kołobrzeski, korzystając z wsparcia Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg, postanowił rozbudować ścieżkę rowerową na ulicy Grzybowskiej. Długość odcinka drogi objętego tym przedsięwzięciem wynosi  1,100 km, co stanowi znaczący krok w zapewnieniu kompleksowej infrastruktury dla rowerzystów i połączy ze sobą dwa dotychczas nieskomunikowane odcinki. Zakres projektu obejmuje szereg kluczowych działań, takich jak rozbudowa chodnika z uwzględnieniem ścieżki rowerowej, budowa ciągu pieszo-rowerowego, a także przebudowa zjazdów i nowa instalacja oświetleniowa. W chwili obecnej trwają prace związane z wykonywaniem zjazdów i skrzyżowań. Kolejnymi krokami będą prace związane z budową oświetlenia i oznakowaniem, co znacząco wpłynie na poprawę warunków ruchu i bezpieczeństwa na drodze.

Dofinansowanie w wysokości 50% z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg umożliwiło zrealizowanie tego przedsięwzięcia, co jest istotnym wsparciem dla budżetu powiatowego. Planowany termin zakończenia prac to luty bieżącego roku.

Całkowita wartość wykonywanych robót wynosi 2.950.084,74 zł.

 

 

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama