Overcast Clouds

13°C

Kołobrzeg

16 kwietnia 2024    |    Imieniny: Julia, Erwina, Benedykt
16 kwietnia 2024    
    Imieniny: Julia, Erwina, Benedykt

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Pierwsi lokatorzy otrzymali klucze do mieszkań na Witkowicach

10 rodzin odebrało dziś klucze do swoich mieszkań w pierwszym budynku "Mieszkań dla rozwoju" na Witkowicach. W każdym budynku na parterze znajdują się lokale dla osób niepełnosprawnych, wyposażone są one w szersze drzwi i poręcze w łazience. Jedną z pierwszych osób, które odebrały klucze była pani Barbara. Jak mówiła naszej redakcji będzie to jej miejsce docelowe. Napotkani przez nas nowi najemcy byli bardzo szczęśliwi, że w końcu mogli dziś odebrać klucze. W ciągu najbliższych tygodni blok powinien się już wypełnić nowymi najemcami.

Teraz czas na podpisanie umów z zakładem energetycznym i gazowym, oraz dostosowywanie mieszkania pod swoje potrzeby. Mieszkania są na gwarancji, lokatorzy każdą nieprawidłowość mają zgłaszać do administracji.

Przypomnijmy : Pierwszy budynek, który został ukończony, składa się z 7 mieszkań jednopokojowych, 18 mieszkań dwupokojowych oraz 6 mieszkań trzypokojowych. Wszystkie lokale zostały kompleksowo urządzone i wykończone "pod klucz". Całkowity koszt budowy czterech budynków wyniósł  34 060 774,54 zł brutto.

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama