Light rain

3°C

Kołobrzeg

16 kwietnia 2024    |    Imieniny: Julia, Erwina, Benedykt
16 kwietnia 2024    
    Imieniny: Julia, Erwina, Benedykt

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Kolorowy konwój na ulicach miasta [foto/wideo]

To była kolejna edycja tego wydarzenia - Cztery koła ciągnika dla dla kota i psiaka z kołobrzeskiego schroniska. Ok 18.30 ruszyła parada świątecznie oświetlonych pojazdów ulicami miasta. Finalnie pojazdy zjechały i zaparkowały na parkingu przy markecie Eleclerc. Tam przez ponad 2 godziny można było podziwiać oświetlone ciągniki. Na miejscu prowadzona była także zbiórka karmy dla zwierząt z naszego schroniska. Oprócz karmy zbierano również pieniądze do puszek, była też loteria. Tylko osób na parkingu nie spodziewali się nawet organizatorzy. To oznacza jedno impreza się udała.

Ile zebrano dowiemy się dopiero w niedzielę lub poniedziałek.

Zobaczcie zdjęcia i materiał wideo.

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama