Overcast Clouds

16°C

Kołobrzeg

12 kwietnia 2024    |    Imieniny: Juliusz, Zenon, Wiktor
12 kwietnia 2024    
    Imieniny: Juliusz, Zenon, Wiktor

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Co dalej z niedziałającymi tablicami na dworcu?

Kilka dni temu pisaliśmy o podsumowaniu remontu dworca kolejowego w Kołobrzegu (przeczytaj). Jedynym mankamentem, na jaki trafiliśmy, a który, jak uważamy, obniża obecna ocenę prac remontowych, są niedziałające tablice z rozkładem jazdy. Co ciekawe, urządzenia działały jeszcze jakiś czas temu. I mają działać wkrótce, ale nie w okresie ferii zimowych. "Planujemy, że elektroniczne tablice przyjazdów i odjazdów pociągów na dworcu w Kołobrzegu zostaną włączone pod koniec stycznia. Wynika to z konieczności ich integracji z systemem ogólnopolskim, tak żeby informacje pokazywane na wyświetlaczach odwzorowywały aktualną sytuację ruchową w tym m.in. na bieżąco pokazywały ewentualne zmiany peronów czy opóźnienia pociągów" - napisał nam Bartłomiej Sarna z Wydziału Współpracy z Mediami PKP SA.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama