Overcast Clouds

16°C

Kołobrzeg

12 kwietnia 2024    |    Imieniny: Juliusz, Zenon, Wiktor
12 kwietnia 2024    
    Imieniny: Juliusz, Zenon, Wiktor

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Zmiany w budżecie powiatu, zwiększono dofinansowanie dla ważnej inwestycji

W piątek odbyła się LIII sesja Rady Powiatu w Kołobrzegu, głównym punktem obrad tej sesji było podjęcie decyzji w sprawie jednej istotnej uchwały dotyczącej zmian w budżecie powiatu kołobrzeskiego na rok 2024. Konieczność wprowadzenia modyfikacji wynikała z potrzeby zwiększenia środków finansowych przeznaczonych na realizację inwestycji budowy Domu Dziecka w Gościnie. Powód tej zmiany związany był z waloryzacją przedmiotu umowy, co było konsekwencją znacznego wzrostu cen materiałów budowlanych. Kwota, której dotyczyła uchwała to 82 tysiące złotych. Łączny koszt budowy Domu Dziecka wyniesie więc około 3, 2 miliona. Decyzja ta została podjęta jednomyślnie, co świadczy o jednomyślności radnych w kwestii konieczności dostosowania budżetu do aktualnych warunków rynkowych.

foto archiwum.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama