Overcast Clouds

13°C

Kołobrzeg

16 kwietnia 2024    |    Imieniny: Julia, Erwina, Benedykt
16 kwietnia 2024    
    Imieniny: Julia, Erwina, Benedykt

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Urzędnicy interweniują w sprawie oświetlenia przejść, policja szuka świadków

Wracamy do sobotniego śmiertelnego wypadku na ulicy Koszalińskiej. Kierowca autobusu Komunikacji Miejskiej potrącił schodzącą z przejścia dla pieszych 71 - letnią kołobrzeżankę (przeczytaj). Wiele wyjaśni monitoring zamontowany w autobusie. Śledczy pracują pod nadzorem prokuratory. Kierującemu zatrzymano uprawnienia. Dziś otrzymaliśmy informację od rzecznika prasowego prezydent Michała Kujaczyńskiego, sprawa oświetlenia przejść dla pieszych zostanie poruszona w środę na spotkaniu, które ma odbyć się w Urzędzie Miasta z przedstawicielami GDDKiA. Ulica Koszalińska to odcinek drogi krajowej. Stąd rozmowa z przedstawicielami tej instytucji. W Kołobrzegu wiele przejść wymaga jeszcze doświetlenia, wśród nich są np przejście przy KSM, Unii Lubelskiej czy to zaraz za mostem na Młyńskiej, gdzie często dochodzi do potrąceń.

Jednocześnie kołobrzeska komenda opublikowała komunikat, chodzi o świadków zdarzenia drogowego zaistniałego w dniu 13 stycznia po godz. 17 na oznakowanym przejściu dla pieszych przy ul.Koszalińskiej w Kołobrzegu. Poszukiwani są pasażerowie autobusu linii nr 5, którzy w tym czasie podróżowali autobusem oraz osoby które oczekiwały na jego przyjazd.
Kontakt pod numerem : 477846 511 lub 512.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama