Light rain

3°C

Kołobrzeg

16 kwietnia 2024    |    Imieniny: Julia, Erwina, Benedykt
16 kwietnia 2024    
    Imieniny: Julia, Erwina, Benedykt

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Miasto podzieliło pieniądze na kluby sportowe. Drużyna piłkarska dostała najwięcej

Jak co roku, gmina Miasto Kołobrzeg rozdzieliła dotacje na kluby sportowe działające w ramach stowarzyszeń i fundacji. Do podziału była kwota ponad 3,8 mln zł. Największym beneficjentem środków miejskich jest Miejski Klub Piłkarski Kotwica Kołobrzeg z kwotą 1,3 mln zł na 2-ligowy klub piłki nożnej. Na drugim miejscu jest Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy KOTWICA 50 Kołobrzeg z kwotą dotacji w wysokości 1 mln zł na 1-ligowy klub koszykarski. Na trzecim miejscu uplasowała się Akademia Piłkarska KOTWICA Kołobrzeg z kwotą 345 tys. zł na kształcenie dzieci i młodzieży.

Łącznie 33 kluby otrzymały wsparcie finansowe w kwotach od 5 tysięcy do 1,3 mln. Szczegółowa lista poniżej.

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama