Few Clouds

4°C

Kołobrzeg

20 kwietnia 2024    |    Imieniny: Agnieszka, Teodor, Czesław
20 kwietnia 2024    
    Imieniny: Agnieszka, Teodor, Czesław

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Od marzeń do rzeczywistości: "Trójka" z własnym boiskiem sportowym

Szkoła Podstawowa nr 3 była dotychczas jedyną placówką edukacyjną, pozbawioną własnego boiska sportowego. Jednak ta sytuacja ulegnie zmianie jeszcze w bieżącym roku. Na terenie szkoły powstanie nowoczesne boisko wielofunkcyjne, umożliwiające uprawianie piłki nożnej, koszykówki, siatkówki, a także wyposażone w bieżnię oraz siłownię zewnętrzną.

Umowa na realizację tego ambitnego projektu została dziś podpisana. W przetargu zwyciężyła znane już konsorcjum kołobrzeskich firm WS Sp. z o.o, oferując kompleksową realizację zadania za kwotę nieco ponad 1,3 miliona złotych. Wybrany wykonawca cieszy się dobrą opinią, uczestnicząc wcześniej w wielu innych miejskich inwestycjach, takich jak targowisko miejskie, żłobek, Adebar czy baszta lontowa.

Miasto z powodzeniem pozyskało dofinansowanie na budowę boiska w wysokości jednej trzeciej wartości całkowitego zamówienia, dzięki wsparciu udzielonemu przez Ministerstwo Sportu. Od nowego roku szkolnego marzenia dyrekcji, nauczycieli wf czy uczniów w końcu się spełnią.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama