Light rain

3°C

Kołobrzeg

16 kwietnia 2024    |    Imieniny: Julia, Erwina, Benedykt
16 kwietnia 2024    
    Imieniny: Julia, Erwina, Benedykt

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Odwołano zarząd Polskiej Żeglugi Bałtyckiej

Deklarowane zmiany w Polskiej Żegludze Bałtyckiej wreszcie nastąpiły. W ubiegłym tygodniu zmieniona została rada nadzorcza kołobrzeskiej spółki. W jej skład wszedł m.in. Piotr Szczygielski, związany z Polskim Stronnictwem Ludowym. Nowa rada nadzorcza, jak udało nam się dowiedzieć, dziś odwołała dotychczasowy zarząd, w tym prezesa Piotra Madejskiego, wybranego w 2021 roku na miejsce Piotra Redmerskiego. Teraz, ogłoszony ma zostać konkurs na członków zarządu tej spółki.

O zmianach w spółce mówiło się już od pewnego czasu (zobacz). Dziś weszły one w życie, a jak można usłyszeć, w kołobrzeskiej spółce zapanowała spora radość...

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama