Overcast Clouds

13°C

Kołobrzeg

16 kwietnia 2024    |    Imieniny: Julia, Erwina, Benedykt
16 kwietnia 2024    
    Imieniny: Julia, Erwina, Benedykt

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Dwujezdniowy łącznik od S6 do obwodnicy prawie gotowy [foto]

W sierpniu 2022 roku w Kołobrzegu została podpisana umowa na budowę budowę odcinka DK11, łączącego węzeł Kołobrzeg Wschód z rondem Janiska. Umowa o wartości ponad 56 milionów złotych, termin  wykonana to 14 miesięcy (z wyłączeniem okresów zimowych). Inwestycja ta z pewnością zapewni lepsze skomunikowanie Kołobrzegu z drogą ekspresową S6. Będzie to nowy dwujezdniowy wjazd do Kołobrzegu od drogi ekspresowej S6 i wraz z gotowymi już odcinkami obwodnicy dojazd do portu w Kołobrzegu. Termin zakończenia robót przewidziany jest na kwiecień 2024, jest szansa na oddanie tego odcinka szybciej. Wzdłuż ulicy Krzywoustego zamontowano betonowe ścianki dźwiękochłonne, nie wszystkim to się spodobało, swoje uwagi przekazywali zarówno mieszkańcy jak i władze miasta. Prędkość na tym odcinku to 70km/h. Przy rondach zmniejszona została do 50 km/h. Obecnie trwają tam ostatnie prace wykończeniowe. Dzięki zdjęciom GDDKiA możemy wam pokazać jak wygląda ten odcinek drogi wraz z rondem i wiaduktem wybudowanym nad wjazdem do Budzistowa.

fot GDDKiA Szczecin

 

 

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama