Light rain

3°C

Kołobrzeg

16 kwietnia 2024    |    Imieniny: Julia, Erwina, Benedykt
16 kwietnia 2024    
    Imieniny: Julia, Erwina, Benedykt

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Jest pomysł aby w tym miejscu powstał mural

Całkiem niedawno pojawił się pomysł aby na ścianie nowo wybudowanej sali gimnastycznej szkoły podstawowej numer 3 pojawił się mural. O tym pomyśle w interpelacji poinformował Łukasz Zięba, w rozmowie z naszą redakcją powiedział: Mieszkańcy zgłaszali się z pomysłami, że warto byłoby ożywić to miejsce, oczywiście w porozumieniu z miejskim architektem. 

Jak sami przyznacie w Kołobrzegu znajdziemy kilka przyciągających oko murali, np ten na ulicy Koszalińskiej przy KSM, czy na ścianie muzeum na Narutowicza. Na nasze pytanie o mural odpowiedziała też wiceprezydent Ewa Pełechata:  Jest taki pomysł w planach ale dopiero w przyszłym roku. Niedawno odbyło się spotkanie zespołu do spraw przestrzeni publicznej. Na którym była mowa o tej ścianie. Obecnie miejski plastyk opracowuje konkurs na mural, który znajdzie się na budynku przy Słowińców.

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama