Few Clouds

4°C

Kołobrzeg

21 kwietnia 2024    |    Imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks
21 kwietnia 2024    
    Imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Jest wyrok w sprawie trenera karate za usiłowanie zgwałcenia nieletniej

Waldemar D., 58-letni trener karate, został skazany na łączną karę 8 lat więzienia za zarzucane mu czyny. Sąd Okręgowy w Koszalinie wydał wobec niego dożywotni zakaz zajmowania stanowisk i wykonywania zawodów związanych z wychowaniem, edukacją, leczeniem małoletnich lub opieką nad nimi. Przez 15 lat nie może przebywać w miejscach związanych z wychowaniem, edukacją, opieką i wypoczynkiem małoletnich. Dodatkowo, sąd zakazał Waldemarowi D. kontaktowania się z obiema pokrzywdzonymi i zbliżania się do nich na odległość mniejszą niż 200 m przez okres 10 lat.

Waldemar D. został oskarżony o usiłowanie doprowadzenia jednej z małoletnich pokrzywdzonych do poddania się czynnościom seksualnym oraz o usiłowanie zgwałcenia drugiej pokrzywdzonej. Dwie pokrzywdzone dziewczynki uczęszczały na zajęcia karate prowadzone przez oskarżonego trenera Waldemara D. w Kołobrzegu. Brały udział w treningach w Trzebiatowie oraz uczestniczyły w obozach sportowych, w tym w Zakopanem. To właśnie podczas tych wydarzeń doszło do czynów, które są teraz zarzucane Waldemarowi D.. Waldemar D. nie przyznał się do popełnienia zarzucanych czynów, twierdząc, że są to pomówienia. Wyrok nie jest prawomocny.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama