Broken Clouds

9°C

Kołobrzeg

15 kwietnia 2024    |    Imieniny: Olimpia, Anastazja, Bazyli - Wielkanoc
15 kwietnia 2024    
    Imieniny: Olimpia, Anastazja, Bazyli - Wielkanoc

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Kolejny komitet zmieni wynik wyborów w powiecie?

Kilka dni temu pisaliśmy o rejestracji komitetów wyborczych w wyborach do Rady Powiatu Kołobrzeskiego (przeczytaj). Informacja ta nieco się zdezaktualizowała. Okazuje się bowiem, że o 19 mandatów w tym organie stanowiącym samorządu powiatowego będzie walczyć nie cztery, a pięć komitetów wyborczych. Do walki staje KWW Jacka Woźniaka Koalicja Samorządowa. Osłabienie Platformy Obywatelskiej i brak koalicji tej partii z lewicą, zachęciło do działania mniejsze komitety wyborcze wyborców. W przypadku Kołobrzegu, o powiat zawalczy "Twój Powiat" oraz "Wspólnota Samorządowa Powiatu Kołobrzeskiego". Komitety partyjne, obok PO, to Prawo i Sprawiedliwość. W przypadku komitetów, trzeba przekroczyć 5-procentowy próg wyborczy, aby brać udział w podziale mandatów. KWW Jacka Woźniaka już raz zmienił wynik wyborów. W 2014 roku spowodował, że mniej mandatów zdobyła lewica...

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama