Few Clouds

4°C

Kołobrzeg

21 kwietnia 2024    |    Imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks
21 kwietnia 2024    
    Imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Rolnicy znów wyjadą blokować drogi

Na piątek zaplanowano kolejny ogólnokrajowy protest rolników, który według najnowszych informacji ma objąć szeroką skalę. Oznacza to, że możemy spodziewać się znacznych utrudnień w ruchu drogowym. Zgodnie z przekazanymi doniesieniami, akcja protestacyjna planowana jest na dużą skalę, co oznacza, że kierowcy napotkają liczne przeszkody na swojej drodze. Utrudnienia mają wystąpić w licznych lokalizacjach od godziny 8:00 lub 9:00 rano. Większość z planowanych protestów ma trwać do godziny 16:00, jednakże niektóre blokady mogą się przedłużyć nawet do godziny 20:00 wieczorem.

Oprócz utrudnień na drogach lokalnych, krajowych, ekspresowych oraz autostradach, protestujący rolnicy zapowiedzieli także blokowanie centrów miast. Decyzja ta jest kulminacją długotrwałego niezadowolenia związana z kwestią importu zbóż i innych płodów rolnych z Ukrainy, która od kilku miesięcy budzi ogromne emocje.

Sprawa importu produktów rolnych z Ukrainy stała się centralnym punktem sporu, zanurzając się w tle politycznych rozgrywek i dyplomatycznego manewrowania. W środku tego zamieszania znajdują się rolnicy, którzy od dłuższego czasu wyrażają swoje niezadowolenie z obecnego stanu rzeczy, czasem stosując dosadne środki wyrazu. Kwestia importu z Ukrainy przekroczyła granice zwykłych handlowych negocjacji, stając się przedmiotem gorących dyskusji i sporów. Rozważane są nawet możliwości nałożenia limitów i embarg na importowane produkty rolnicze, co jeszcze bardziej zaostrza napięcie wśród rolników.

W Kołobrzegu blokad nie będzie, chociaż organizatorzy zapowiadają aktualizację map. W naszym regionie blokad możemy spodziewać się w Biesiekierzu oraz centrum Koszalina.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama